Puhkemaja metsa ääres mõnusaks olemiseks!

Asukoht


View Männiku Metsatalu in a larger map

Kuna osasid külalisi kaart ei aita, siis ikka puust ja punaseks:

Kui tulla Tallinna poolt, siis enne Viljandit keerata ümber Viljandi kulgeva ringtee peale, kus näitab viit Karksi-Nuia, Valga suunda ning sõita ca 12,5 km., siis näitab viit vasakule 1.7 km – Männiku Metsatallu. Sõidate läbi küla 1km, asfaldi lõpus keerate paremale ja 700m pärast oletegi kohal.

Kui tulla Pärnu poolt , siis on kaks võimalust:
1) Peale Kilingi-Nõmmet keerata vasakule Viljandi peale ja sõita kuni Viljandi ringristmikuni ning sealt keerata paremale Karksi-Nuia pealeja sõita ca 5.5 km ning siis näitab viit vasakule 1.7 km – Männiku Metsatallu. Sõidate läbi küla, asfaldi lõpus keerate paremale ja oletegi kohal.
2) Kilingi-Nõmmest sõita otse Tihemetsa-Abja –Halliste – Sultsi – Loodi. Loodist sõita ca 1.5 km ning siis näitab viit paremale 1,7 km – Männiku Metsatallu. Sõidate läbi küla 1km, asfaldi lõpus keerate paremale ja 700m pärast oletegi kohal.

Kui tulla Tartu poolt ja Viljandi linn juba paistab, siis ringteelt teine mahasõit Võru, Mustla peale 2,8 – 3 km., siis näitab viit paremale Karks-Nuia. Sõidate 3,4 km., siis vasakule Karksi-Nuia peale 3 km. siis näitab viit vasakule 1.7 km – Männiku Metsatallu. Sõidate läbi küla 1 km., asfaldi lõpus keerate paremale ja 700 meetri pärast oletegi kohal.

Kui tulla Võru poolt, siis sõitke läbi Mustla Holstresse ning keerake vasakule Paistu peale (5km). Paistust läbi sõites näete viita paremale, mis näitab Loodi 3 km. Jõudes Looti keerake paremale Viljandi peale ja sõitke veel umber 3km. Peale Kondi bussipeatust näete viita, mis näitabki Männiku Metsatalu 1,7 km. Sõidate 1 kilomeetri läbi kla, asfaldi lõpus  keerate paremale ja 700 meetri pärast oletegi kohal.